Misja i wartości

Naszą misją jest wsparcie firm z branży elektronicznej w nieustannym rozwoju i wprowadzaniu na rynek produktów, poprawiających jakość życia ludzi i popychających świat do przodu. Cel ten chcemy realizować poprzez:

Stałe podnoszenie jakości oferowanych usług

01

Zapewnienie terminowej realizacji dostaw wyrobów

02

Profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta

03

Wartości, które najbardziej cenimy w ELECTRO-WELLE, to: profesjonalizm, zespół, dialog i elastyczność. Wierzymy, że szczera, oparta na wzajemny zaufaniu relacja z klientem to najlepszy przepis na biznesowy sukces.

Dlaczego warto nam zaufać?

Maksymalny profesjonalizm w połączeniu z otwartością na potrzeby klientów to wartości, na które w ELECTRO-WELLE stawiamy największy nacisk. Dlatego też zawsze jesteśmy gotowi do nowych wyzwań, oferując naszym partnerom kompleksową obsługę i najwyższą jakość – zarówno w przypadku realizacji pojedynczych modułów, jak również bardzo złożonych i skomplikowanych systemów.

Drogą do skutecznej działalności naszej firmy są:

  • stałe inwestycje w rozwój parku maszynowego i infrastruktury, regularne szkolenia i podnoszenie kwalifikacji kadry w zakresie technologii montażu,
  • korzystanie z usług tylko sprawdzonych dostawców i oferty najlepszych producentów PCB,
  • precyzyjne i drobiazgowe kontrole na całym etapie montażu, aby zamówienie spełniało najwyższe standardy jakości i było zrealizowane na czas.

Mając na względzie dobro naszych klientów, wykazujemy dużą elastyczność w kwestii terminów realizacji zamówień – nawet jeśli są one ekstremalnie krótkie.

This site is registered on wpml.org as a development site.