O firmie

 

Firma Electro-Welle powstała w 2009 r. ma swoją siedzibę w Marcinkowicach k/Nowego Sącza.
Nasza działalność koncentruje się głównie na produkcji kontraktowej urządzeń elektronicznych. Zajmujemy się produkcją urządzeń, modułów i kompletnych systemów dla różnych branż w przemyśle elektronicznym.

 
Strategia firmy jest oparta na kompleksowej obsłudze klienta, dbałości o potrzeby klientów i realizacji pojedynczych modułów oraz złożonych systemów zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Drogą do skutecznej działalności firmy są stałe inwestycje w rozwój parku maszynowego i podnoszenia kwalifikacji kadry w zakresie technologii montażu.

 

Dysponując wysoko wykwalifikowanym zespołem ludzi i wiarygodnymi źródłami zaopatrzenia realizujemy rozmaite i nietypowe przedsięwzięcia produkcyjne, gwarantując odbiorcom pewność dostaw na czas. W przypadkach wymagających wyjątkowej dbałości o szczegóły wykonania, precyzyjnie uzgadniane są z klientem kluczowe operacje procesu produkcyjnego i magazynowego a w tym: harmonogram dostaw komponentów, procedury testowe i diagnostyczne na wskazanych etapach produkcji, testy finalne. Wykazujemy daleką elastyczność jeśli chodzi o krytyczne dla klienta, krótkie terminy realizacji poszczególnych zamówień.

 

Firma prowadzi działalność we własnej siedzibie wybudowanej wg najnowszych standardów – powierzchnia produkcyjna i magazynowa to ok. 3000m2 oraz pomieszczenia biurowe o powierzchni 400m2.